خرید جعبه کفش کاربردی و زیبا

سفارش جعبه کفش مردانه

مطالبی درباره کفش و جعبه آن

پا قلب دوم انسان است و کفش نیز به عنوان محافظ آن از اهمیت بالایی برخوردار است. کفش های مختلفی در بازار عرضه می شود و هر کدام از آنها بسته بندی ویژه ای دارند. برخی از جعبه های کفش شیک و محکم ولی بعضی دیگر نه تنها ظاهر خوبی ندارند بلکه با کوچکترین ضربه و فشار حالت خود را از دست می دهند. به دلیل اهمیتی که جعبه های مذکور در سلامت کالا و جذابیت آنها دارند خرید جعبه کفش برای بسیاری از تولید کنندگان نیز مهم است.

تولید کنندگان کفش تلاش می کنند که جعبه های باکیفیت و زیبایی برای محصولات خود انتخاب کنند. باکس هایی مورد نظر تولید کنندگان است که از محصول در برابر ضربه و گرد و غبار محافظت کند و ظاهر آنها برای خریداران جذاب باشد. به همین جهت قصد داریم در مطلب پیش رو درباره ویژگی های جعبه کفش و موضوعاتی پیرامون آن با شما صحبت کنیم.

مختصری درباره تاریخچه خرید جعبه کفش

کفش تا قرن نوزدهم به صورت محدود در کارگاه های کوچک تهیه می شد. در نتیجه خرید جعبه کفش نیز تا آن زمان رواج نداشت. در آن دوره سازندگان کفش نیازی به فضایی جهت ذخیره سازی باکس برای محصولات خود نداشتند. اما با گذشت زمان و تولید کفش به صورت انبوه، نیاز به بسته بندی آن نیز به وجود آمد. بسته بندی های اولیه شامل یک لایه مقوای قهوه ای بود. البته برخی حدس می زنند که لایه مقوایی در کاغذی سفید رنگ پوشیده شده و ظاهر بهتری داشته اند.

در سال های بعد یعنی در سال ۱۸۷۵ میلادی خرید جعبه کفش راه راه با کارتن های محکم در تاریخ ثبت شده است. تا اینکه در قرن بیستم پوشاک از جمله کفش از حالت یک کالای ضروری به صورت مد و فشن درآمدند و نقش بسته بندی در آنها پررنگ تر شد. تولید کنندگان هم در صدد مطرح کردن هویت برند و شرکت خود برآمدند و در ابتدا از رنگ خاص برای بسته بندی های محصول استفاده کردند. در ادامه کار تبلیغات و برندسازی، چاپ لوگو و نام تولیدی روی جعبه های کفش حک شد.

خرید جعبه کفش با متریال گوناگون

خرید جعبه کفش با متریال گوناگون در بازار انجام می شود. بعضی از موادی که برای ساخت این باکس ها به کار می رود مرغوبیت بالایی دارند و به راحتی تغییر شکل نمی دهند؛ ولی برخی دیگر اینطور نیستند. کیفیت پایین بعضی از این جعبه ها موجب آسیب دیدن کفش های درون آنها می شود و ظاهر کالا را نیز در نگاه مشتری بدون ارزش می کند. بنابراین تولید کنندگان باید مواد اولیه ای که برای جعبه ها به کار می رود را در نظر بگیرند که یکی از عوامل فروش خوب و درآمدزایی بالای کفش است. در بخش بعدی به مواد اولیه مختلفی که در تولید جعبه های کفش مورد استفاده قرار می گیرد می پردازیم.

مواد اولیه گوناگون در ساخت جعبه های کفش

همانطور که گفتیم خرید جعبه کفش با مواد گوناگون و کیفیت های متفاوت صورت می گیرد. ما هم در این بخش درباره متریال باکس های مذکور صحبت می کنیم.

  • خرید جعبه کفش مقوایی ضخیم توسط بسیاری از فروشندگان و تولید کنندگان کفش صورت می گیرد. ضخامت این مقواها با گرم مورد محاسبه قرار می گیرد. ضخامت باکس های مذکور از ۲۵۰ تا ۶۰۰ گرم در نظر گرفته می شود و هر خریدار بر اساس سلیقه و بودجه مورد نظر خود آنها را انتخاب و سفارش می دهد. چاپ لوگو و برند یا هر محتوا روی مقواهای ضخیم با دستگاه های چاپ افست انجام می شود. چاپ مطلب با دستگاه های مذکور با شش رنگ ترکیبی بوده که دارای کیفیت بالایی است.
    لازم به ذکر است که چاپ روی این مقواها علیرغم کیفیت بالا قیمت مناسبی دارد. 
  • خرید جعبه کفش با کارتن کرافت نیز یک انتخاب خوب برای عرضه کنندگان این محصولات است. این باکس ها از کارتن سه لایه و پنج لایه و همچنین کاغذهای کرافت ۱۰۰ تا ۱۲۰ گرم تهیه می شوند. جالب توجه است که بسته بندی های کرافت از مقواهای ضخیم دوام و استحکام بیشتری دارند.
  • خرید جعبه کفش لمینتی به عرضه کنندگانی که به بسته بندی محصول اهمیت می دهند پیشنهاد می شود. باکس های لمینتی یکی از بادوام ترین بسته بندی های کفش هستند. این جعبه ها از چسباندن ورق پوستر گلاسه روی کارتن تهیه می شوند. لازم به ذکر است که ورق های پوستر گلاسه پس از چاپ و سلفون شدن روی کارتن قرار می گیرند.
  معرفی مناسب ترین نوع جعبه برای جعبه شکلات

خرید جعبه کفش با طراحی های متفاوت

خرید جعبه کفش با طراحی های گوناگون انجام می شود. طراحی های زیبا، چاپ های باکیفیت و رنگ آمیزی های جذاب برای باکس های مذکور در نظر گرفته می شود. در طراحی بسته بندی کفش، قفل باکس نیز جالب توجه است. قفل های جعبه را در دو نوع کیبوردی و دو تکه در نظر می گیرند که هر کدام از این قفل ها روی برخی از باکس ها طراحی می شود. قفل کیبوردی مربوط به باکس های کرافت بوده ولی قفل دوتکه را برای جعبه های مقوایی در نظر می گیرند.

خرید جعبه کفش جذاب و باکیفیت مورد توجه بسیاری از تولید کنندگان کفش های برند قرار دارد. این تولیدی ها هزینه و وقت فراوانی جهت طرح جعبه محصولات خود صرف می کنند؛ اما مگر تا چه اندازه باکس کفش در فروش آن و نظر مشتری اهمیت دارد! بر اساس تجربیات و مطالعات مشخص می شود که طرح های جذاب و متفاوت در اذهان ماندگاری بالایی دارند و به این طریق برندسازی آسان تر و بهتر انجام می شود. مشتریان پس از کیفیت و تنوع محصولات در اغلب موارد به بسته بندی آنها توجه می کنند.

تولید کفش زنانه
تولید کفش زنانه

جعبه کفش با طراحی های متفاوت

به عنوان نمونه در نظر بگیرید: کفشی با کیفیت متوسط و جعبه ای شیک در مقایسه با کفشی خوب در درون باکس نامرغوب کدام یک در ذهن ماندگارترند؟ در اغلب موارد کفش با بسته بندی شیک و جذاب بیشتر در ذهن می ماند و این به اهمیت جعبه و بسته بندی اشاره دارد. جذابیت و لاکچری بودن باکس در بسیاری از مواقع نیاز به هزینه بالا نیست. ایده ای خارق العاده یا طراحی منحصر به فرد می تواند جعبه کفش ساده را به یک محصول شیک و مشتری پسند تبدیل کند.

  انواع بسته بندی لوازم و کالا

خرید جعبه کفش همراه با نحوه متفاوت چاپ طرح

خرید جعبه کفش با چاپ لوگو، برند، نام تولیدی و غیره برای تولید کنندگان امری جذاب است. دو نوع چاپ شابلونی و افست برای این جعبه ها مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ های شابلونی یا فلکسو از دقت بالایی برخوردار نیستند و توسط شابلون روی باکس اجرا می شوند. معمولا کسانی که طرح های تک رنگ برای چاپ در نظر می گیرند یا محصولات ارزان قیمتی عرضه می کنند، سفارش چاپ شابلونی می دهند.

چاپ افست برای طرح های رنگی و باکیفیت مورد استفاده قرار می گیرد. خرید جعبه کفش با چاپ افست برای محصولات گرانقیمت و برندها گزینه مناسبی محسوب می شود.

اهمیت سایز جعبه کفش در جلب نظر مشتری

سایز و ابعاد باکس کفش یکی از عناصر مهم در جلب توجه و نظر مشتری است. ابعاد بسته بندی باید متناسب با محصول آن باشد. به عنوان مثال خرید جعبه کفش مردانه جهت عرضه کفش زنانه یک امر غیرحرفه ای است؛ چرا که محصول باید درون باکس با ابعاد متناسب قرار گرفته و در آن جابجا نشود. به این ترتیب کالا بدون آسیب و خدشه به دست مشتری می رسد. در مورد کفش مردانه نیز همین امر صادق است.

اگر خرید جعبه کفش زنانه جهت فروش کفش مردانه انجام شود؛ برای قرار دادن کالا فضای کافی وجود ندارد و  در اغلب موارد کفش و جعبه دچار آسیب می شوند. به این ترتیب واضح است که سایز و ابعاد باکس برای کفش های کودکان از اهمیت بالاتری برخوردار است. البته تولید کنندگان حرفه ای کفش، طراحی های متفاوتی روی باکس های هر گروه از مشتریان سفارش می دهند. طرح های رنگارنگ با نقاشی های فانتزی ایده ای جذاب برای باکس کفش بچه گانه است.

  هاردباکس ارزان ترین روش بسته بندی

خرید جعبه کفش کودک با نقاشی های کارتونی و مهیج موجب جذابیت محصول برای کودک شده و گاهی اوقات نام برند تا سال های طولانی در ذهن او ماندگار می شود. در انتهای این بخش به سایز استاندارد باکس کفش هر کدام از گروه های مصرف کننده اشاره می کنیم.

  • اندازه استاندارد برای باکس های کفش زنانه: ۷۵ در ۱۳ در ۴
  • اندازه استاندارد جهت کفش های مردانه: ۱۰ در ۲۵/۱۳ در ۵
  • اندازه استاندارد برای کفش های بچه گانه: ۶ در ۸/۵ در ۳
سفارش جعبه کفش
سفارش جعبه کفش

سفارش جعبه کفش به صورت کاملا حرفه ای

بهترین پیشنهاد به تولید کنندگان، سفارش جعبه کفش متناسب با محصول است. این افراد باید با توجه به کیفیت و قیمت کالای مورد نظر باکس کفش را انتخاب کنند. قرار دادن یک کالای کم ارزش درون یک باکس گرانقیمت، مقدار زیادی از پول شما را هدر می دهد. از طرف دیگر جعبه نامرغوب و ارزان جهت عرضه کفشی باکیفیت و گرانقیمت، خاطره خوشی را در ذهن مشتری نمی گذارد. نکته دیگری که باید در مورد باکس های کفش در نظر بگیرید حمل آسان آنها است.

خرید جعبه کفش بزرگ و سنگین موجب آزردگی مشتری در هنگام حمل و نقل محصول می شود. البته کفش های دارای وزن بالا مانند: بوت و چکمه مردانه را باید در باکس های محکم و اندکی سنگین عرضه کرد تا وزن محصول موجب پاره شدن جعبه و آزار مشتری نشود. به عنوان پیشنهاد آخر سعی کنید ایده های جذابی برای سفارش جعبه کفش ارائه دهید.

ایده هایی مانند: جعبه مثلثی، باکس هایی همراه با دستگیره پارچه ای و چاپ طرح های جذاب روی جعبه گاهی اوقات در عین صرف هزینه های اندک موجب لاکچری شدن محصول می شوند.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.