خرید و سایز جعبه کفش(جعبه مقوایی آماده)

تولید کفش زنانه

 خرید جعبه کفش

سفارش جعبه کفش برای ارائه انواع کفش های زنانه و مردانه مرسوم است. در واقع بدون این اقلام فروش و حمل و نقل انواع کفش های تولید شده در سر تا سر دنیا میسر نخواهد بود. از این رو سفارش این محصولات بسیار متداول و رایج است. این جعبه های کفش در سایز بندی مناسب برای هر مدل کفشی تولید و ارائه می شوند. جعبه های کفش در جنس های مقوایی مختلف تولید می شوند. آن ها برای حمل و محافظت از انواع کفش ها مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه دسته بندی های مختلف این جعبه ها را بررسی می کنیم.

دسته بندی خرید جعبه کفش

کارگاه یا کارخانه تولید جعبه کفش به منظور بسته بندی انواع کفش متنوع ترین جعبه ها را عرضه می کند. هر یک از این بسته بندی های کفش در مدل ها و سایز بندی های متعدد ارائه شده و خرید و فروش می شوند. برای خرید هر یک از آن ها باید به نوع و مدل کفش انتخابی خود دقت داشته باشید. برخی از انواع بسته بندی ها و جعبه های کفش را در زیر مشاهده می کنید:

 • انواع جعبه های کفش زنانه که در بسته بندی های کوچکتر وارد بازار فروش می شوند. این بسته بندی ها اغلب استحکام کمتری دارند. چرا که وزن کفش ها و صندل های زنانه اغلب کمتر از سایر کفش ها است.
 • انواع جعبه های کفش مردانه که با ابعاد بزرگتری ارائه شده و استحکام بیشتری دارند. کفش های مردانه اغلب سایز بزرگتر و جنس ضخیم تری دارند. به همین خاطر نیز وزن آن ها بالا است و برای ارائه آن ها از جعبه های بزرگ و ضخیم استفاده می کنند.
 • انواع جعبه ها و بسته بندی های کفش مخصوص پوتین و بوت که با سایز و اندازه های بزرگ عرضه می شوند. این جعبه ها برای قرار دادن پوتین های بلند و بوت های زنانه و مردانه مورد استفاده قرار می گیرند. این دسته از جعبه های کفش از بزرگترین مدل های این محصولات به شمار می روند که بسته بندی و حمل این محصولات را ساده تر می کنند.

جنس جعبه های کفش

در ساخت و تولید جعبه کفش از متریال مقوایی و کاغذی به خصوصی استفاده می شود که کیفیت ساختار آن ها برای ساخت و تولید انواع جعبه های مخصوص حمل کفش مناسب است. این مواد مقوایی استحکام لازم برای حمل انواع کفش ها و صندل های مردانه و زنانه را دارند، به همین خاطر نیز در این عرصه مورد استفاده قرار می گیرند. صنعتگران تولید کفش انواع بسته بندی های مخصوص حمل این مواد را نیز برای ارائه بهتر محصولات خود خریداری کرده و کفش ها را با استفاده از آن ها به بهترین نحو بسته بندی می کنند. هر یک از این جعبه ها از طراحی و مدل به خصوصی برخوردار می باشند و ساختار آن ها با در نظر گرفتن جدیدترین مدل های تولید جعبه طراحی می شود. برخی از مدل های به روز و جدید این کفش ها را در ادامه بررسی می کنیم.

  سفارش انواع جعبه هارد باکس

انواع مدل های جعبه کفش

 خرید جعبه کفش با در نظر گرفتن ویژگی های مهم این محصولات از سوی سازندگان این محصولات انجام می گیرد. هر یک از آن ها از ساختار به خصوصی برخوردار بوده و شکل ظاهری هر یک از آن ها متفاوت از دیگران است. برخی از مدل های این محصولات را در زیر مشاهده می کنید:

 • برخی از این جعبه ها با طراحی کشویی ساخته شده اند، به همین خاطر استفاده از آن ها ساده تر است. این جعبه ها مشابه با جعبه های چوب کبریت ارائه می شوند با این تفاوت که ابعاد آن ها بزرگتر است.
 • انواع جعبه های کفش ساده که به صورت باز و بسته شو تولید می شوند. این جعبه ها برای ارائه انواع کفش های کتانی، صندل های زنانه و مردانه با سایز بندی مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
 • انواع جعبه های کفش کاور دار نیز در این میان دسته بندی می شوند که برای ارائه کفش های لوکس و برند مورد استفاده قرار می گیرند.

سفارش جعبه کفش با کیفیت

سفارش جعبه کفش با در نظر گرفتن ویژگی های یک جعبه کفش مناسب انجام می گیرد. هر یک از این محصولات در مدل های مختلف با ویژگی های متفاوت ساخته و ارائه می شوند. برخی از مشخصه های آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

 • این جعبه های کفش با استحکام قابل توجهی ساخته و ارائه می شوند. هر یک از آن ها باید تحمل حمل و نگهداری از این کفش ها را در طولانی مدت داشته باشند. از این رو افراد در خرید این محصولات به استحکام جعبه ها توجه می کنند.
 • انواع این جعبه های کفش در سایز بندی و مدل های مختلف ارائه می شوند. وجود تنوع در میان سایز و ابعاد آن ها بسیار ضروری است. به این ترتیب استفاده از آن ها برای بسته بندی های هر یک از مدل های کفش میسر خواهد بود.
 • انواع این جعبه های کفش قابلیت رنگ آمیزی و چاپ دارند، به همین خاطر نیز امکان درج انواع علائم و نام برند سازنده کفش بر روی آن ها فراهم است.
 • امکان چاپ دیجیتالی نیز بر روی این جعبه های کفش میسر می باشد. به همین خاطر نیز کیفیت چاپ بر روی آن ها به سهولت فراهم می شود.
 • قیمت این جعبه های کفش باید به صرفه باشد. در غیر این صورت کارفرمایان و صنعتگران عرصه ساخت و تولید کفش قادر به خرید تعداد انبوه آن ها برای بسته بندی کغش های تولیدی خود نخواهند بود.
  جعبه شکلات کادویی

تولید جعبه کفش و فروش آن

تولید جعبه کفش به تعداد انبوه برای سازندگان و تولید کنندگان این محصولات سود بیشتری دارد، به همین خاطر در روش خرید و فروش عمده این جعبه ها قیمت و هزینه نهایی آن ها بسیار مطلوب تر خواهد بود. فروش عمده این جعبه های کفش به صورت باز و تکمیل نشده انجام می گیرد. اغلب سازندگان این جعبه ها آن ها را به صورت باز و مسطح ارائه می دهند. سازندگان کفش در فرایند بسته بندی آن ها را به صورت جعبه آماده کرده و کفش های مورد نظر را درون آن ها قرار می دهند. به این ترتیب آماده سازی و تولید این محصولات به سهولت انجام می گیرد.

مزایای تولید جعبه کفش

ساخت و ارائه انواع این محصولات مزایای بی شماری خواهد داشت. انواع کفش هایی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، برای حمل کفش ها تا شهرهای دور و نزدیک به کار رفته و از له شدن و پاره شدن کفش ها در این فرایند پیشگیری می کنند. به این ترتیب محصولی که به دست مصرف کننده می رسد، با نهایت کیفیت ارائه شده و رضایت آن ها را جلب می کند. هر یک از مدل های این جعبه ها با رنگ بندی مورد نظر کارفرمایان تولید شده  و جنس اغلب آن ها بسیار مناسب می باشد. به همین خاطر نیز تولید و آماده سازی این محصولات مزایای بی شماری برای سازندگان کفش در سر تا سر کشور ما خواهد داشت.

انواع این جعبه ها با قیمت مناسبی نیز در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند. به همین خاطر نیز افراد بهترین استفاده ها را از انواع آن ها خواهند داشت. این جعبه ها کیفیت رنگ و چاپ مناسبی داشته و علائم و برندهای درج شده بر روی آن ها به سهولت پاک نمی شوند.

  معرفی مناسب ترین نوع جعبه برای جعبه شکلات

نحوه سفارش و خرید جعبه کفش

برای خرید جعبه کفش روش های بسیاری در اختیار شما قرار دارد. شما می توانید، این سفارشات را به صورت اینترنتی یا تماس با کارشناسان فروش مربوط به کمپانی تولید و آماده سازی جعبه های کفش ثبت کنید. به این ترتیب از خدمات مشاوره آن ها نیز بهره مند شده و بهترین اطلاعات را در خصوص مدل ها و انواع این محصولات به دست می آورید.

در فرایند سفارش جعبه کفش پیش تر باید مشخصه های کفش های تولیدی خود را به کارشناسان ارائه دهید . شما می توانید بر اساس هر یک از انواع کفش های بچگانه، زنانه، اسپرت، مردانه و… یکی از مدل های این جعبه ها را سفارش دهید. این جعبه های کفش بر اساس نوع استفاده ای که از هر یک از آن ها به عمل می آید، دسته بندی شده و هر یک از آن ها قیمت به خصوصی دارند. طراحی های به روز و مدرن برخی از انواع آن ها توجه مردم را به خود جلب کرده است. همچنین طراحی های مدرن موجب افزایش میزان فروش کفش در سر تا سر دنیا می شود.

فرایند تولید جعبه کفش

در فرایند ساخت و تولید جعبه کفش، انواع مدل های این محصولات برای ارائه بهتر کفش ها و صندل ها در اشکال متنوع تولید و به بازار عرضه می شوند. شما می توانید، از روش های مختلف تعداد انبوهی از این محصولات را سفارش داده و برای استفاده های مربوط به کارگاه یا کارخانه های کفش سازی خود به کار ببرید. انواع این جعبه های کفش در رنگ ها و مدل های متنوعی ارائه شده و مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید، از هر یک از آن ها بهترین استفاده ها را به عمل آورید. این محصولات با کیفیت قابل توجهی در سر تا سر کشور ما تولید شده و هر یک از آن ها به رفع نیازهای موجود در کشور می انجامند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.